O autorze
Współzałożycielka i Wiceprezes Fundacji Królów, organizacji która w innowacyjny sposób pomaga młodzieży w aplikowaniu na najlepsze uczelnie na świecie.

Absolwentka socjologii kultury na University of Cambridge, socjologii na Lancaster University oraz stosunków międzynarodowych na UW. Stypendystka École Normale Superiéure w Paryżu.

Zawodowe doświadczenie zdobywała przez wiele lat w USA, Anglii oraz Francji, pracując dla międzynarodowych organizacji rządowych oraz pozarządowych w zakresie komunikacji, budowy programów edukacyjnych oraz konsultingu.

Jej blog poświęcony jest idei rozpowszechniania międzynarodowej edukacji oraz innowacyjnego podejścia do jej udostępniania.

Napisz do autorki lub skontaktuj się przez Linkedin

Wasz człowiek w Paryżu

22 lutego 2012, godzina 18.41. Widok z mojego mieszkania w Paryżu, jaki mi będzie towarzyszył, kiedy będę Wam pisać o sekretach tego miasta i o innych sprawach (według mnie) wagi kulturowej. Na zachętę, pragnę Wam polecić mój artykuł o Paryżu, jaki ukazał się w lutowym wydaniu "Podróży". Pomysł na poświęcenie tego bloga tematom "okołoparyskim" zrodził się w pewnym sensie za sprawą tego artykułu, więc i od artykułu zaczynam. Cieszę się, że tu będę miała wystarczająco dużo miejsca, aby podzielić się z Wami wszystkimi informacjami jakie codziennie zbieram na temat tego wyjątkowego miasta. http://www.podroze.pl/dzial/forum/paryz-czas-nieutracony/1932/

http://www.podroze.pl/dzial/forum/paryz-czas-nieutracony/1932/
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...